• تماس 88636131-88330248

 

 

بخش های جشنواره

بخش های جشنواره

بخش های جشنواره :
                    1- بخش نمایشگاهی
                    2- بخش آموزشی
                    3- بخش فعالیتهای جنبی و کارناوالی

این جشنواره در سه بخش فعالیت ها و برنامه های خود را دنبال می کند:
     1-    بخش نمایشگاهی شامل بخش عمومی (ملی): که متشکل از شرکت کنندگان داخلی خواهد بود.
    و بخش بین الملل: شامل شرکت کنندگان کشور های همسایه و سایر کشورها و بر اساس دعوت از سفارتخانه ها و پیگیری رایزنی های فرهنگی می باشد.
بخش نمایشگاهی جشنواره علاوه انجام رسالت دیرینه و حرفه ای تمام نمایشگاه های تخصصی در معرفی محصولات، خدمات و دستاورد های مجموعه های تولیدی و خدماتی و جذب مخاطب متخصص و ایجاد فضای مناسب رقابتی برای شرکت کنندگان در نمایشگاه ها ، مکان مناسبی نیز جهت تبادلات فرهنگ غذایی خواهد بود و آشنایی بازدیدکنندگان با فرهنگ غذایی، عادات غذایی، نوع و نحوه سرو غذا در کشورهای مختلف را در پی خواهد داشت.
در این بخش شرکت کنندگان اعم از داخلی و خارجی امکان طبخ غذا، سرو غذا، نمایش و عرضه غذا ها، دسرها، شیرینی جات و سایر اقلام خوراکی را خواهند داشت.
     2-    بخش جشنواره ای: فعالیت های جنبی و هنری که شامل قسمت های  متعدد، متنوع و برنامه های شاد و هنری جذابی است که برخی از این بخش ها اولین بار در ایران اجرا خواهد شد.
     3-    بخش آموزشی: که شامل کارگاه های آموزشی و سایر بخش های علمی و فرهنگی خواهد بود.

درباره ما

در طول این سالها، هدف موسسه فرهنگی هنری قاب سبز ارایه خدمات نوین، باکیفیت و پیشرو در اجرای پروژه های فرهنگی، هنری و تبلیغاتی، با بالاترین کیفیت، و بهترین و منصفانه ترین قیمتها بوده است. در همین راستا جشنواره بین المللی غذای ملل نیز با هدف معرفی فرهنگ، آداب و رسوم ملل و قومیت های مختلف در باب تولید، طبخ و سرو غذا و مواد غذایی در دستور کار این موسسه قرارگرفت.
  • آدرس کارگرشمالی ، جنب مرکز قلب تهران ، پلاک 1441 ، واحد 1
  • تلفن 88330248 - 88636131
  • ایمیل contact@tiffes.ir
  •   ساعت کار مجموعه 9 الی 17:30
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه فرهنگی، هنری قاب سبز است.

Search